Přihlásit se zavřít
Vytvořit účet

Nákupní košík

zavřít

NAŠE ORIGINÁLNÍ STARÉ DŘEVO

V Homy Home pracujeme s přírodní materiály a velmi si vážíme naší planety. Uvědomujeme si, že příroda musí zůstat zachována i pro budoucí generace a proto se specializujeme na recyklaci starého dřeva. Prostřednictvím našich produktů dostává staré dřevo znovu nový „život“.

Máme dlouholeté zkušenosti se starým dřevem, které nám slouží jako základní materiál pro výrobu našich produktů. Krásu starého dřeva využíváme při výrobě drobných doplňků interiéru, jako jsou rámy na fotografie či police. Dále vyrábíme zrcadla, menší nástěnná nebo velká, samostatně stojící v interiéru a umístěna jako originální solitér. Velmi dobré zkušenosti máme i s použitím starého dřeva na obklady stěn a také vyrábíme velké jídelní stoly nebo menší stoly a lavice na terasy domů dle individuálních požadavků klientů.

Každý náš produkt je skutečný originál, je vyroben ručně, kvalitním řemeslným způsobem s citem pro detail. Na každý jeden produkt se zaměřujeme individuálně, vše komunikujeme s klientem dle jeho individuálních požadavků. Máte-li zájem o jakýkoli produkt ze starého dřeva kontaktujte nás na email: info@homyhome.cz 

Staré dřevo dokáže každému produktu dodat na jedinečnosti svou neopakovatelnou strukturou, barvou a originální patinou. Právě díky použití starého dřeva jsme schopni našim zákazníkům nabídnout originální produkt s neopakovatelným vzhledem, vysokou užitnou hodnotou a dlouhou životností. Každý náš produkt má „duši minulosti a vypráví svůj příběh“.

Dřevo, se kterým pracujeme, pochází ze starých stodol, seníků a jiných starých budov. Se starým dřevem je nutné pracovat s velkou pečlivostí a opatrností, aby nedošlo k porušení velmi cenného materiálu. Staré budovy jsou ručně rozebírány a dřevo je pečlivě tříděno, kdy mnohdy k dalšímu zpracování zůstává jen zlomek materiálu a právě proto je staré dřevo tolik ceněno. Stejně tak je i nutné ruční opracování a péče. Staré dřevo je speciálními technikami zbaveno případných škůdců a plísní, které se běžně v přírodě vyskytují. Ale i díky těmto vlivům zůstane po ošetření starému dřevu ten pravý punc originality.

Naše staré dřevo nikdy nebylo uměle stařeno. Každá rýha, dírka a barevná odlišnost byla způsobena jen přírodními vlivy. Právě toto dlouholeté působení přírody vdechlo starému dřevu nezaměnitelný punc jedinečnosti a do vašeho interiéru tak vnese neopakovatelný pocit kvality, útulnosti a originality.

Zaujala vás naše nabídka?

Napište nám svou představu a my se s vámi spojíme.


    Select your currency
    Scroll To Top
    Cookies používáme ke zlepšení vašeho zážitku na našich webových stránkách. Procházením této webové stránky souhlasíte s naším používáním cookies.