Co děláme ?

V HOMY HOMY si zakládáme na špičkové kvalitě všech produktů, profesionalitě a osobním přístupu ke každé objednávce. Našim zákazníkům nabízíme pečlivě vybrané produkty z celého světa. Pro naše zákazníky také vyrábíme rámy na fotografie, zrcadla a jídelní stoly ze starého dřeva. Velmi rádi vám poradíme, jak naše produkty zakomponovat do vašeho interiéru.

Naše staré dřevo vypráví příběhy.

V HOMY HOME žijeme interiérovým designem. Ze starého, speciálně ošetřeného, dřeva, vyrábíme produkty, které budou vaší rodině dobře sloužit a dělat radost po několik generací, ať už v podobě jídelního stolu, zrcadel nebo jako rámy pro vaše fotografie. Staré dřevo kombinujeme s designovými doplňky, nábytkem a textilem z přírodních materiálů z celého světa.

Naše mise

O naše dlouholeté zkušenosti se s vámi rádi podělíme. Poradíme vám, jaké bytové dekorace a doplňky v přírodním stylu zvolit a jak kombinovat barvy a materiály. Pomůžeme vám proměnit váš byt nebo dům v opravdový domov a vytvořit z něj místo, kde budete trávit čas nejraději. Správně zvolené doplňky dokáží zázraky a doplní váš osobitý styl.