Anatomický polštář Homy Home Bio – obdélník

84 

Bio anatomický polštář značky Homy Home je vyrobený z paměťové pěny Sonnocell®Visco Memory, která díky optimalizaci tuhosti a absorbci vašeho tělesného tepla, dokonale kopíruje křivky těla. Tím se docílí dokonalého uvolnění krčního svalstva během spánku. Polštář je vhodný pro spánek ve všech polohách.

Vnitřní potah je vyrobený ze 100% bavlny. Vnější potah je vyrobený ze 100% bio bavlny. Polštář má snímatelný potah, který lze snadno prát. Polštář je balen v tašce ze 100% bavlny.

  10 % sleva na první nákup - stačí se registrovat.
Untitled design (2)   Potřebujete poradit? Využijte náš on-line chat.
Untitled design (2)   Možnost konzultace s designérem na +420 724 022 004
Untitled design (2)   Garantujeme kvalitu našich produktů.
Untitled design (2)   Vyrábíme produkty ze starého dřeva na míru.

Termín doručení 2-10 pracovních dnů

Popis

Popis

Vlastnosti:
Délka: 75 cm
Šířka: 45 cm
Výška: 13 cm
Barva: Přírodní, bílá
Materiál: 100% bio bavlna, 100% bavlna
Použítí: V interiéru, krytá terasa

BIOBAVLNA: JE LEPŠÍ VOLBOU JAKO KONVENČNÍ BAVLNA?
Téměř celá produkce bavlny je závislá na pesticidech získaných z petrochemického průmyslu. Chemikálie jsou tak obsaženy v rostlině, vlákně a nakonec také v látce. Zbytky z těchto chemikálií zůstávají v látkách i po více praních a zůstávají v našem prostředí po mnoho dalších let. Problémy s textilní výrobou nekončí na poli. Při přeměně konvenční bavlny na oděvy a jiné produkty z bavlny se v každé fázi přidává řada toxických chemikálií – silikonové vosky, ropné čističe, změkčovadla, „zjasňovače“, AZO barviva, těžké kovy, čpavek a formaldehyd – to je výpočet jen několika z mnoha. Každá z těchto chemikálií ovlivňuje jednotlivce, kteří s nimi přicházejí do styku – od zemědělců až po dělníky vyrábějící konečné produkty – a také okolní životní prostředí.

MY V HOMY HOME POUŽÍVÁME BIOBAVLNU. CO TO JE?
Výrobky ze 100% biobavlny jsou vyráběny podle přísných norem, například certifikát GOTS garantuje:
– žádné chemické pesticidy
– žádné geneticky modifikované osivo
– zpracování biobavlny bez použití chemikálií
– žádné chemikálie při výrobě finálního produktu z biobavlny
– žádná dětská práce
– bezpečné a férové ​​pracovní podmínky
– udržitelné zemědělské postupy
– žádné zvíře při výrobě netrpělo.

PODPORA VÝROBY BIOBAVLNY POMÁHÁ VYTVÁŘET ZDRAVĚJŠÍ PŮDU.
Věděli si, že podle Global Organic Textile Standard pěstování organické bavlny snižuje erozi půdy o neskutečných 26%? Použití agrochemikálií pro zemědělské postupy zodpovědné za produkci neekologické bavlny vytváří změny ve složení půdy, které narušuje přirozenou rovnováhu mikroorganismů. Je známo, že pěstování a zpracování konvenční bavlny je jednou z chemicky nejvíce ošetřovaných rostlin, což má ohromný vliv na půdu. Na druhé straně postupy ekologického zemědělství pomáhají udržovat půdu úrodnou. Pomáhají podporovat biologicky různorodé zemědělství tím, že přestávají zabíjet prospěšné bakterie, které jsou bezpečné pro životní prostředí. Postupy ekologického zemědělství také pomáhají zajistit zdraví lidí a zvířat, která jsou pro tyto zemědělské oblasti přirozeným útočištěm.

POMÁHÁME PŘI OCHRANĚ VODY
Víte, kolik vody se používá k pěstování bavlny? Podle WWF (světového fondu na ochranu přírody) vyžaduje produkce jednoho trička z běžné bavlny cca 2700 litrů vody. Jedním z důvodů, proč je pro výrobu neekologických bavlněných triček potřeba tolik vody je to, že přibližně 73 % veškeré bavlny na světě je vyprodukováno na zavlažované půdě, která se nemůže tolik spolehnout na srážky. Zdravá půda a ochrana vody jdou ruku v ruce. Zavlažování nemusí být nutně špatné, ale nadměrné zavlažování může být problematické. Cílem ekologického pěstování bavlny je efektivnější využití všech zdrojů včetně vody. Postupy, které stojí za produkcí biobavlny, jsou nezbytné pro zachování mimořádně cenného zdroje pro budoucnost naší planety. Zdroj, který je nezbytný pro život a který je ve skutečnosti nedostatkový na mnoha místech po celém světě. Ekologické zemědělství vytváří zdravější půdu, která může lépe využívat přírodní vodní zdroje. Zdravější půda dokáže mnohem lépe zadržovat vodu, což je obrovské plus, pokud jde o ochranu vody.

CHRÁNÍME ZAMĚSTNANCE VE VÝROBĚ
Není to jen planeta, o kterou bychom se měli obávat. Ohroženi jsou také lidé při výrobě konvenční bavlny.
Mnoho typů AZO barviv bylo v západním světě zakázáno nebo jsou pečlivě sledovány, protože je známo, že způsobují rakovinu u lidí, kteří s nimi přicházejí do styku. Pracovníkům, kteří vyrábějí látky ze 100% organické bavlny toto riziko nehrozí, protože při jejich výrobě je používání AZO barviv zcela zakázáno. Utrpení by nikdy nemělo být cenou za luxus. Díky normám ekologického zemědělství, které chrání životní prostředí, chrání také lidi tím, že jim zaručují spravedlivé mzdy a bezpečné pracovní podmínky. Výroba nejlepších textilních výrobků z organické bavlny vyžaduje inovaci a manuální práci, ale je to tvrdá práce, která se vyplatí. Věděli jste, že podle Organic Trade Association zemřou každý rok tisíce zemědělců kvůli expozici toxickým chemikáliím, které se používají při konvenčním zpracování bavlny? Tyto toxické chemikálie mohou způsobit vážné zdravotní problémy včetně rakoviny

CHRÁNÍME POKOŽKU.
Jak již bylo zmíněno dříve, mnoho typů barviv AZO bylo v západním světě zakázáno nebo jsou pečlivě sledovány. Produkce organické bavlny zcela zakazuje použití AZO barviv.
Nošením oblečení, používáním textilií ze 100% organické bavlny chráníte svoji pokožku před těmito škodlivými barvivy, které se používají k čištění, zpracování a barvení běžně zpracované bavlny.

STARÁME SE O BLAHO LIDÍ A ZVÍŘAT.
Móda ze 100% organické bavlny je vyrobena bez pesticidů nebo chemikálií používaných k hubení hmyzu, který požírá plody. Obecně lze říci, že pesticidy jsou účinné – někdy až příliš účinné, protože zabíjejí víc než jen škůdce.
Když dešťová voda „odnese” pesticidy do místních řek a zdrojů podzemních vod, způsobuje úhyn ryb, zvířat a vážné zdravotní komplikace u lidí. Odstranění pesticidů a chemických hnojiv z farmářských postupů ekologické produkce bavlny zajišťuje, že vodní toky a pitná voda jsou pro obyvatelstvo bezpečné. Studie ukázaly, že negativní dopad ekologické produkce bavlny na znečištění vody je 0 98% nižší než u produkce neekologické bavlny.

Detail produktu

Detail produktu

Rozměry 75 × 45 × 13 cm
Místnost

dětský pokoj, krytá venkovní terasa, ložnice, obývací pokoj

Barva

bílá, přírodní

Materiál

100% bavlna, 100% bio bavlna

Tvar

obdelník

Délka

75 cm

Šířka

45 cm

Výška

13 cm

Značka

Homy Home

Doprava & platba

Možnosti dopravy

Zásilkovna - výdejní místo

Doručení zásilky na jedno z výdejních míst v Česku, které si zvolíte při dokončení objednávky. Týká se zásilek do 5 kg.

Zásilkovna - Nejlevnější doručení na adresu

Doručení zásilky domů, do zaměstnání nebo na adresu, kterou uvedete při dokončení objednávky. Týká se zásilek do 5 kg.

PPL - velké zásilky

Doručení objemně velké zásilky nad 10 kg domů, do zaměstnání nebo na adresu, kterou uvedete při dokončení objednávky.

Doprava ZDARMA

Při objednávce nad 3 000 Kč máte dopravu zcela zdarma.

Možnosti platby

Platba běžnými bankovním převodem

Při volbě platby běžným bankovním převodem obdržíte na zadanou e-mailovou adresu instrukce a potřebné údaje k zaplacení objednávky. Objednávky expedujeme po připsání částky na náš bankovní účet.

Online platba kartou

Při volbě online platby kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni na platební bránu.

Online platba bankovním převodem

Při volbě platby online bankovním převodem budete po dokončení objednávky přesměrováni internetového bankovnictví s předvyplněnými platebními údaji.