Konzolový stolek Loft – přírodní

417 

Konzolový stolek z naší kolekce Loft má silnou teakovou desku s elegantním černým železným rámem. Umístěte stolek do obývacího pokoje s některými dekorativními předměty a dodáte místnosti svěží nádech. Stolek je vhodný i do kavárny nebo cukrárny.

 

  10 % sleva na první nákup - stačí se registrovat.
Untitled design (2)   Potřebujete poradit? Využijte náš on-line chat.
Untitled design (2)   Možnost konzultace s designérem na +420 724 022 004
Untitled design (2)   Garantujeme kvalitu našich produktů.
Untitled design (2)   Vyrábíme produkty ze starého dřeva na míru.

Termín doručení 2-10 pracovních dnů

Popis

Popis

Vlastnosti:
Délka: 110 cm
Šířka: 24 cm
Výška: 90 cm
Kolekce: Loft
Ručně vyrobené: ANO
Materiál: Teakové dřevo, železo
Nutná montáž: Ano

Dřevo použité pro sbírku Loft nepochází z kmene, ale ze spodní a kořenové struktury teakových stromů. Zrna ve dřevě jsou proto více kulatá a nepravidelná, což někdy dává zvláštní efekt a více barevných variací. Železné nohy produktů Loft jsou opatřeny práškovým nástřikem, což je ve srovnání s běžným nátěrem tvrdší ochrana proti rzi a poškrábání.

Dřevo použité pro kolekci Loft je teakové dřevo. Teak je po staletí preferovaným tvrdým dřevem pro nábytek, stavebnictví a stavbu lodí, také proto, že je velmi odolný a vhodný pro venkovní použití. Teakové dřevo je původem z Indie, Thajska, Laosu a Myanmaru, ale kvůli rozsáhlé těžbě dřeva roste v přírodních lesích pouze v Myanmaru. V Indonésii byl vysazen v 16. století a během holandské koloniální doby byly založeny velké plantáže.

Poté, co se Indonésie osamostatnila, plantáže spravovala indonéská vláda. To bylo docela úspěšné, protože teak je cenné dřevo a vždy bylo ekonomické znovu nasadit teak po těžbě stromů. Většina teakového dřeva v Indonésii, které se používá k výrobě nábytku, pochází z těchto plantáží. Pouze pro místní použití se někdy používá teak z malých farem poblíž vesnic. Vzhledem k tomu, že neroste v přirozených lesích Indonésie, nejsou pro teakové dřevo káceny žádné tropické lesy.

Od roku 2016 indonéská vláda regulovala veškerý obchod se dřevem, přičemž systém sledoval veškeré dřevo, které je vyváženo zpět ke zdroji, kde byly káceny stromy. Toto je součástí obchodní dohody FLEGT s EU, která má zaručit, že se do EU dováží pouze legální dřevo. Díky těmto aspektům je produkce teakového dřeva v Indonésii a jeho použití pro nábytek ekonomicky i ekologicky udržitelné.

Údržba: Dřevo má nátěr na vodní bázi, který chrání před skvrnami od vody. Doporučuje se však používat nábytek pouze uvnitř a nenechávat na dřevě tekutiny delší dobu. Drobná poškození nebo škrábance na dřevě s přírodní barvou lze ošetřit pouze na místě samotném světlým (teakovým) olejem.

Detail produktu

Detail produktu

Rozměry 24 × 110 × 90 cm
Místnost

ložnice, obývací pokoj, předsíň, bar, domácí bar, kavárna

Materiál

kov, teakové dřevo

Barva

černá, přírodní

Tvar

hranatý

Délka

110 cm

Šířka

24 cm

Výška

90 cm

Značka

Raw Materials

Doprava & platba

Možnosti dopravy

Zásilkovna - výdejní místo

Doručení zásilky na jedno z výdejních míst v Česku, které si zvolíte při dokončení objednávky. Týká se zásilek do 5 kg.

Zásilkovna - Nejlevnější doručení na adresu

Doručení zásilky domů, do zaměstnání nebo na adresu, kterou uvedete při dokončení objednávky. Týká se zásilek do 5 kg.

PPL - velké zásilky

Doručení objemně velké zásilky nad 10 kg domů, do zaměstnání nebo na adresu, kterou uvedete při dokončení objednávky.

Doprava ZDARMA

Při objednávce nad 3 000 Kč máte dopravu zcela zdarma.

Možnosti platby

Platba běžnými bankovním převodem

Při volbě platby běžným bankovním převodem obdržíte na zadanou e-mailovou adresu instrukce a potřebné údaje k zaplacení objednávky. Objednávky expedujeme po připsání částky na náš bankovní účet.

Online platba kartou

Při volbě online platby kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni na platební bránu.

Online platba bankovním převodem

Při volbě platby online bankovním převodem budete po dokončení objednávky přesměrováni internetového bankovnictví s předvyplněnými platebními údaji.