Odkládací stolek ze starého dřeva Bistro Factory – vysoký, skládací

249 

Robustní, ručně vyrobený, skládací stolek, který lze využít mnoha způsoby. Pro uskladnění jej můžete složit a speciální sponou na spodní straně pevně uzamknete nohy, takže stolek je ve složeném stavu jen několik centimetrů silný. Skvěle se hodí k našim skládacím židlím Bistro z této řady nebo je zkombinujte s úplně jiným stylem.

Pokud hledáte stoly, židle a další nábytek do kavárny/restaurace/baru, poradíme vám. Kontaktujte nás na email: info@homyhome.cz

  10 % sleva na první nákup - stačí se registrovat.
Untitled design (2)   Potřebujete poradit? Využijte náš on-line chat.
Untitled design (2)   Možnost konzultace s designérem na +420 724 022 004
Untitled design (2)   Garantujeme kvalitu našich produktů.
Untitled design (2)   Vyrábíme produkty ze starého dřeva na míru.

Na objednávku (dodání do 5 týdnů)

Popis

Popis

Vlastnosti:
Šířka: 60 cm
Délka: 60 cm
Výška: 76 cm
Kolekce: Factory
Materiál: Recyklované staré dřevo, kov
Specifikace: Ručně vyrobené
Barva: Hnědé dřevo, černý kov
Nutná montáž: NE

Upozornění: Tento stůl není vhodný pro venkovní použití bez „venkovní úpravy“. Tento stůl můžete samozřejmě používat venku, pokud jej po použití uskladníte na suchém místě.

Kolekce FACTORY je vyrobena ze 100% recyklovaného dřeva. Dřevo pochází ze starých domů nebo opuštěných továren. Regenerované dřevo pochází z jejich podlahových prken, stěnových panelů a střešních konstrukcí. Dřevo má plnou střední až tmavou patinu z let používání. Jedná se o směs tvrdého dřeva, která závisí na oblasti/regionu, kde budovy stály. Každý produkt v této kolekci má štítek FSC-recycled.

FSC: Forest Stewardship Council (FSC), je mezinárodní nezisková organizace, která stanovuje mezinárodní standardy pro odpovědné hospodaření v lesích po celém světě. Stromy a výrobky ze dřeva, které jsou zpracovány podle těchto norem, mohou získat certifikaci FSC. Pravidelné kontroly provádějí nezávislé certifikační společnosti. Produkty, které mají logo FSC, poskytují spotřebitelům záruku, že při výrobě tohoto produktu nedošlo k žádné nezákonné nebo neudržitelné těžbě dřeva.  Materiály: FSC-recyklované dřevo a železo.

Údržba: Pravidelně otírejte mírně navlhčeným nebo suchým prachovým hadříkem, který neobsahuje žádné silné švy, abyste zabránili poškrábání. Vosk vetřete do dřeva, abyste vytvořili krásný lesk a přirozený ochranný povrch. Zabraňuje také vysychání dřeva. Minerální olej lze nanášet pomocí hadříku. Časem se vytvoří ochranný povrch. Vyhněte se všem čisticím nástrojům s drsným povrchem. Vyvarujte se leštících nebo čisticích prostředků obsahujících silikon, které mohou přírodní dřevo časem vysušit. Nepoužívejte saponáty ani žádné čisticí prostředky obsahující čpavek.

Pokud hledáte stoly, židle a další nábytek do kavárny/restaurace/baru, poradíme vám. Kontaktujte nás na email: info@homyhome.cz

Detail produktu

Detail produktu

Rozměry 60 × 60 × 76 cm
Místnost

jídelna, krytá venkovní terasa, obývací pokoj, terasa, kavárna, zimní zahrada

Materiál

kov, staré dřevo

Barva

černá, hnědá

Tvar

hranatý

Délka

60 cm

Šířka

60 cm

Výška

76 cm

Doprava & platba

Možnosti dopravy

Zásilkovna - výdejní místo

Doručení zásilky na jedno z výdejních míst v Česku, které si zvolíte při dokončení objednávky. Týká se zásilek do 5 kg.

Zásilkovna - Nejlevnější doručení na adresu

Doručení zásilky domů, do zaměstnání nebo na adresu, kterou uvedete při dokončení objednávky. Týká se zásilek do 5 kg.

PPL - velké zásilky

Doručení objemně velké zásilky nad 10 kg domů, do zaměstnání nebo na adresu, kterou uvedete při dokončení objednávky.

Doprava ZDARMA

Při objednávce nad 3 000 Kč máte dopravu zcela zdarma.

Možnosti platby

Platba běžnými bankovním převodem

Při volbě platby běžným bankovním převodem obdržíte na zadanou e-mailovou adresu instrukce a potřebné údaje k zaplacení objednávky. Objednávky expedujeme po připsání částky na náš bankovní účet.

Online platba kartou

Při volbě online platby kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni na platební bránu.

Online platba bankovním převodem

Při volbě platby online bankovním převodem budete po dokončení objednávky přesměrováni internetového bankovnictví s předvyplněnými platebními údaji.