Blog

Vítejte ve světě Homy Home, světě originálního interiérového designu

Prvním článkem bychom vám rádi představili společnost Homy Home s.r.o. a především zakladatelku, duši a srdce celé společnosti Petru Jelínkovou. Nápad na založení e-shopu zabývající se a prodávající doplňky interiéru a produkty ze starého dřeva vzešel právě z její hlavy na základě mnohaletých zkušeností s designem interiéru.

Nebýt lásky k designu, nevzniklo by Homy Home

Petra je původní profesí profesionální fotografka. Toto povolání vyžaduje velkou dávku kreativity, dobré oko a cit pro krásu. Díky těmto schopnostem byla Petra už jen malý krůček od dalšího oboru, jakým je právě interiérový design. Design interiéru se postupně stal jejím koníčkem i vášní a nakonec hlavní pracovní činností. Zpočátku začala pomáhat svým známým při zařizování jejich bytů a domů. Dokázala svým klientům nejen dobře poradit, ale i zajistit kvalitní a originální doplňky do interiéru. Stále se, ale potýkala se stejným problémem, kvalitní a originální bytové doplňky jsou k sehnání velmi těžce. Toto byl jeden z hlavních impulzů pro založení společnosti HOMY HOME s.r.o., následně navázání úzkých vztahů se zahraničními dodavateli a tím zajištění široké nabídky kvalitních a originálních doplňku interiéru z celého světa.

Ten pravý čas pro HOMY HOME s.r.o.

Ten správný čas pro založení společnosti Homy Home s.r.o nastal v polovině roku 2020. I když se rok 2020 už od samého začátku nejevil jako ten nejvhodnější pro rozjezd nového podnikání, svému novému projektu věřila a tak se, po malých krůčcích, začal psát příběh vašich nových interiérů s osobitým stylem.

Sortiment Homy Home je tvořen převážně produkty z přírodních materiálů, jakými jsou exotické dřevo, mořská tráva, kámen, kůže, vlna, kov  nebo bambus. Kromě  produktů které dovážíme nabízí Homy Home i produkty, které sami vyrábíme ze speciálně ošetřeného starého dřeva (smrk, dub), především zrcadla, jídelní stoly či rámy na obrazy. Kromě standardizovaných produktů jsme schopni vyrobit i výrobky na základě individuálních přání klientů.

Mravenčí práce

Při pohledu zvenčí se občas může zdát, že takový e-shop přece nemůže být až tak velká práce. Opak je však pravdou. Musíte mít pevný základ, na kterém můžete stavět, nic neuspěchat a nesnažit se hned dosáhnout k výšinám. Věříme, že právě díky mnohaletým zkušenostem, lásce a zodpovědnosti k naší práci, budeme nabízet nejen originální produkty do vašich interiérů, ale i kus příběhu, který si váš domov  začne postupně psát.

Srdcová záležitost

Petra svou práci vždy dělá naplno, je velmi kreativní a má cit pro interiérový design. Vždy věří svým vizím a  naplňuje je, což nakonec vedlo k vybudování úspěšné společnosti čímž bezpochyby Homy Home s.r.o. je !
Petra  tvrdí “ Když se práce dělá s přesvědčením, láskou a úctou k zákazníkům, vznikají ty nejlepší věci. Homy Home bude vždy fungovat tak, aby naši zákazníci byli spokojeni, vraceli se k nám a doporučovali naše produkty svým přátelům a známým. Budeme vždy připraveni pomoci, poradit s výběrem či zodpovědět všechny dotazy našich klientů.“