Lněné povlečení na polštář – vzor vafle

41 

Dodejte své ložnici pohodu a vylepšete si spánek s naším lněným povlečením na polštáře – vzor vafle, které je nejenom měkké, ale i vysoce prodyšné a hypoalergenní. Přirozené vlastnosti lnu zaručují pocit pohodlí po celý rok. Je vyprané abrazivními prostředky, aby se vytvořil opotřebovaný nebo vybledlý vzhled.

Vyrobeno ze 100% evropského lnu.
Produkt certifikovaný OEKO-TEX (neobsahuje škodlivé chemikálie)

  10 % sleva na první nákup - stačí se registrovat.
Untitled design (2)   Potřebujete poradit? Využijte náš on-line chat.
Untitled design (2)   Možnost konzultace s designérem na +420 724 022 004
Untitled design (2)   Garantujeme kvalitu našich produktů.
Untitled design (2)   Vyrábíme produkty ze starého dřeva na míru.

béžová
skořicová
starorůžová
světle šedá
Vyčistit
Popis

Popis

Dodejte své ložnici pohodu a vylepšete si spánek s naším lněným povlečením na polštáře, které je nejenom měkké, ale i vysoce prodyšné a hypoalergenní. Přirozené vlastnosti lnu zaručují pocit pohodlí po celý rok. Je vyprané abrazivními prostředky, aby se vytvořil opotřebovaný nebo vybledlý vzhled. Vzor vafle.
Vyrobeno ze 100% evropského lnu.
Produkt certifikovaný OEKO-TEX (neobsahuje škodlivé chemikálie)

Co je OEKO-TEX® Standard 100?

Standard 100 by OEKO-TEX® je celosvětový nezávislý testovací a certifikační systém, testující produkty na škodlivé látky ve všech fázích výrobního procesu. Během testovací fáze se netestují pouze látky samotné, ale také doplňky.Takže když říkáme, že naše lněné povlečení má certifikaci Oeko-Tex, myslíme tím, že všechny naše štítky a knoflíky odpovídají standardu. Existuje více než 100 škodlivých chemikálií, které jsou testovány během procesu screeningu a od svého zahájení v roce 1992 se společnost Oeko-Tex stala uznávanou světovou jedničkou v oblasti eko značení.

Co se během procesu testuje? Testování probíhá na zakázané látky včetně těch, které jsou škodlivé, ale dosud nebyly regulovány. Některé z chemikálií, které jsou testovány, zahrnují azobarviva, karcinogenní a alergii vyvolávající barviva, pesticidy pro textilie vyrobené z přírodních vláken, polycyklické aromatické uhlovodíky, chlorované fenoly, ftaláty (změkčovadla), PFOS, PFOA, zbytky smáčedel povrchově aktivních látek (APEO) a mnoho dalších. více. Záleží také na zamýšleném účelu konkrétní textilie, platí následující zásada, čím intenzivnější je kontakt textilie s pokožkou (a čím citlivější pokožka), tím přísnější požadavky je třeba splnit. Například dětské oblečení bude vždy muset splňovat více požadavků, aby získalo certifikaci.

 

Detail produktu

Detail produktu

Rozměry 66 × 51 cm
Barva

béžová, skořicová, starorůžová, světle šedá

Materiál

100 % evropský len

Tvar

obdelník

Délka

66 cm

Šířka

51 cm

Značka

ML

Doprava & platba

Možnosti dopravy

Zásilkovna - výdejní místo

Doručení zásilky na jedno z výdejních míst v Česku, které si zvolíte při dokončení objednávky. Týká se zásilek do 5 kg.

Zásilkovna - Nejlevnější doručení na adresu

Doručení zásilky domů, do zaměstnání nebo na adresu, kterou uvedete při dokončení objednávky. Týká se zásilek do 5 kg.

PPL - velké zásilky

Doručení objemně velké zásilky nad 10 kg domů, do zaměstnání nebo na adresu, kterou uvedete při dokončení objednávky.

Doprava ZDARMA

Při objednávce nad 3 000 Kč máte dopravu zcela zdarma.

Možnosti platby

Platba běžnými bankovním převodem

Při volbě platby běžným bankovním převodem obdržíte na zadanou e-mailovou adresu instrukce a potřebné údaje k zaplacení objednávky. Objednávky expedujeme po připsání částky na náš bankovní účet.

Online platba kartou

Při volbě online platby kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni na platební bránu.

Online platba bankovním převodem

Při volbě platby online bankovním převodem budete po dokončení objednávky přesměrováni internetového bankovnictví s předvyplněnými platebními údaji.

Popis
  Povlečení na přikrývku v přírodní lněné barvě (ovesné vločky). Dodejte své ložnici pohodu a vylepšete spánek s našimi lněnými přikrývkami, které jsou měkké, vysoce prodyšné a hypoalergenní. Přirozené vlastnosti lnu zaručují pocit pohodlí po celý rok. Vyprané abrazivními prostředky, aby se vytvořil opotřebovaný nebo vybledlý vzhled. Zapínání na kokosový knoflík a vnitřní zavazování. Vyrobeno ze 100% evropského lnu Produkt certifikovaný OEKO-TEX (neobsahuje škodlivé chemikálie) Co je OEKO-TEX® Standard 100? Standard 100 by OEKO-TEX® je celosvětový nezávislý testovací a certifikační systém, testující produkty na škodlivé látky ve všech fázích výrobního procesu. Během testovací fáze se netestují pouze látky samotné, ale také doplňky.Takže když říkáme, že naše lněné povlečení má certifikaci Oeko-Tex, myslíme tím, že všechny naše štítky a knoflíky odpovídají standardu. Existuje více než 100 škodlivých chemikálií, které jsou testovány během procesu screeningu a od svého zahájení v roce 1992 se společnost Oeko-Tex stala uznávanou světovou jedničkou v oblasti eko značení.